radek@cyfrowa-fabryka.net

+48 793 477 715

Zobacz, co dotychczasowi Klienci mówią o moich usługach

Poniższe opinie pochodzą z portali Oferia.pl oraz zlecenia.przez.net. Posiadam olbrzymie doświadczenie, zdobyte również na zagranicznych kursach. Miło mi poinformować, że do tej pory nie otrzymałem ani jednej negatywnej oceny. Wręcz przeciwnie, każdy uważał, że otrzymał więcej niż oczekiwał :)

 • Jacek KopaczEuroTarget Consultants

  Oczekiwałem eksperta z prawdziwego zdarzenia i takiego profesjonalistę otrzymałem. Współpracę można zakwalifikować jako jedną z najlepszych w moim życiu, a zapewniam, że pracowałem z wieloma ludźmi. Pan Radek wykazał się niezwykłą wręcz inwencją, pomysłowością i kreatywnością przy tworzeniu portalu. Nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Efekt przerósł moje najśmielsze marzenia. Jeśli dodamy do tego niską cenę, świetny kontakt i życzliwość, to otrzymujemy idealnego zleceniobiorcę. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

 • Paweł TrokowiczPieniński Serwis Turystyczny

  Wykonawca niesamowity od początku do końca pod każdym względem: terminowość, sposób kontaktu, jakość wykonanej pracy. Pełen profesjonalizm. Projekt wykonanego portalu przerósł moje oczekiwania kilkukrotnie, wykonawca zaproponował oraz wdrożył wszystkie rozwiązania, po czym przekazał instrukcje jak z nich korzystać. Polecam każdemu bez zastanowienia.

 • Robert WróbelFirma usługowa EkoSprzątanie

  Konkretne podejście do zlecenia od początku do końca. Strona bardzo mi się spodobała po przedstawieniu i zaakceptowałem ją bez żadnych zmian konstrukcyjnych. Zmienione nawet zostało logo (w cenie), które wcześniej posiadałem, ta zamiana wyszła na wielki plus. Nie żałuję wydanych pieniędzy, choć miałem niższe oferty. Polecam konkretnego fachowca w dziedzinie tworzenia www.

 • Katarzyna KuszelBiuro rachunkowe CubeAccount

  Porządny i solidny wykonawca. 100% profesjonalizmu. Wysoka kultura osobista. Błyskotliwość, kreatywność, zaangażowanie, uczciwość i przejrzystość w realizacji projektu etc. Można by tak długo wymieniać. Kawał dobrej roboty.

 • Piotr WasilukPortal VictoryOfLove

  Jestem NIEZWYKLE ZADOWOLONY ze współpracy z Panem Radkiem. Polecam jego usługi każdemu, komu zależy na perfekcji wykonania zlecenia, niskiej cenie oraz terminowości. Moje wymagania były bardzo duże, co zresztą zaznaczyłem w samej aukcji. Pan Radek nie dość, że spełnił je w 100%, to jeszcze zaskoczył mnie kilkoma trafnymi pomysłami! Kontakt wręcz niesamowity - dostawałem odpowiedź na każde pytanie w świetnym tempie. Aż trudno mi uwierzyć, że znalazłem kogoś tak uprzejmego i kreatywnego. POLECAM!!

 • Wojciech KrajewskiProducent odzieży Lugos

  Wybrałem tego Pana pomimo, że zaoferował "dumpingową" cenę, ale poparł ją wykonaniem i podejściem, a to cenię. Mało jest ludzi, którzy koncentrują się na zleceniu i dążą do osiągnięcia rezultatu satysfakcjonujacego zleceniodawcę. Jak na wylicytowaną kwote uważam, że wykonał pracę na 110% i śmiało mogę polecić go potencjalnym klientom.

 • Aneta Ewa OlszewskaDealer Ford Polska

  Ze zdziwieniem muszę to przyznać: jestem zachwycona usługami tego wykonawcy. Zwykle bardzo restrykcyjnie podchodzę do zleceniobiorców. Skoro płacę, to wymagam. Domyślam się, że niektóre wymagania, stawiane przeze mnie, są niewspółmierne do ceny i niezgodne z początkowymi ustaleniami. Ku mojemu zdziwieniu, p. Radek w ogóle nie protestował. Mało tego. Wykonał każde moje polecenie z niezwykłą precyzją w szybkim tempie. Czegóż chcieć więcej? Tyle razy już się zawiodłam, a tu taka miła niespodzianka.

 • Piotr NietupskiHandel biżuterią Komasor

  Chciałbym podziękować za profesjonalne i terminowe wykonanie zlecenia. Po prostu 100% satysfakcji. Nie spotkałem dotąd tak solidnej osoby z branży IT.