radek@cyfrowa-fabryka.net

+48 793 477 715

Nie musisz wierzyć mi na słowo…

… po prostu zobacz moje portfolio i przekonaj się sam, że warto powierzyć wykonanie strony www Twojej firmy właśnie mnie. Każda witryna stworzona przeze mnie zawiera: wbudowane narzędzie do wykonywania kopii zapasowej, edytor artykułów przypominający ten z MS Word, łatwo dostępne ustawienia związane z pozycjonowaniem (słowa kluczowe itd.), panel statystyk, bogate możliwości formatowania tekstu i wiele więcej. Poniżej znajduje się lista wybranych projektów, jakie zrealizowałem przez ostatnie lata.

Nawigacja – za pomocą kółka myszy. Kliknięcie na miniaturkę otworzy ramkę z omawianą witryną.

 • Paweł Wiśniewski Nieruchomości – sprzedaż działek

  Witryna powstała w celu sprzedaży gruntów nad Zalewem Szczecińskim. W ciągu miesiąca jej funkcjonowania udało się sprzedać aż 8 działek. Wykorzystano specyficzną bajkową grafikę w celu uatrakcyjnienia oferty.

 • Raukam Baseny

  Firma Raukam zajmuje się profesjonalną budową basenów kąpielowych i wanien spa. Strona zawiera wiele dynamicznych elementów takich jak pokazy slajdów i galerie. Zachowano oryginalne logo Klienta. Witryna wygrała konkurs TheTWF2012.

 • Tritlen24 – przyjazne klimaty

  Ozon to jeden z najskuteczniejszych, naturalnych środków dezynfekcyjnych. Firma Tritlen24 skutecznie wykorzystuje go do czyszczenia pomieszczeń. Nowoczesna i estetyczna grafika nawiązuje do innowacyjnego charakteru przedsięwzięcia.

 • Fenix – usługi PPOŻ i BHP

  Stronę zrealizowano dla firmy działającej od 15 lat w branży przeciwpożarowej i BHP. Przedsiębiorstwo Fenix jest jednym z liderów tego sektora, cieszącym się dużym zaufaniem klientów i nieposzlakowaną opinią.

 • MBW! by Mercedes-Benz

  Witryna oficjalnego magazynu Mercedes-Benz Polska wydawanego na iPada i inne urządzenia mobilne. Strona zawiera prosty komponent blogowy, a także rozbudowane możliwości dodawania multimediów (filmy, muzyka, galerie).

 • Albumy szkolne

  Unikalne na skalę kraju przedsięwzięcie wykonywania profesjonalnych albów szkolnych. Witryna zawiera katalog fotografów (z możliwością prezentacji na interaktywnej mapce) i szablonów. Nietypowa oryginalna grafika.

 • Genders – portal dla ludzi każdej orientacji

  Kulturalny serwis społecznościowy. Zawiera rozbudowany komponent publicystyczny (artykuły, blogi, komentarze), katalog ciekawych miejsc, system ogłoszeń, forum, czat, newsletter i wiele innych funkcjonalności.

 • Brooklyn Landmark Real Estate

  Anglojęzyczna witryna jednej z największych agencji nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Na stronie znajduje się wielofunkcyjny komponent do prezentacji ofert oraz automatyzacji sprzedaży nieruchomości.

 • Venom Gaming

  Jedna z najlepszych e-sportowych organizacji w Polsce. Strona zawiera rozbudowany komponent artykułów, forum, system składów i wyników, transmisje online oraz moduł rekrutacyjny.

 • Studio florystyczne Elżbieta Głowacz

  Niepowtarzalne aranżacje florystyczne – to przedmiot działalności Pani Głowacz, do którego witryna nawiązuje unikalną grafiką oraz przejrzystością. Strona zawiera rozbudowaną galerię, a także przeglądarkę certyfikatów.

 • AquaInstal – instalacje grzewcze i sanitarne

  AquaInstal to proekologiczne przedsiębiorstwo oferujące kompleksowy montaż instalacji sanitarnych i grzewczych. Strona zawiera między innymi rozbudowany newsletter. Zachowano oryginalne logo Klienta.

 • AllService – firma sprzątająca

  AllService od ponad 10 lat zajmuje się utrzymywaniem porządku w domach, mieszkaniach i biurach. Typowa strona wizytówkowa z czystą śliczną grafiką oraz kilkoma unikalnymi rozwiązaniami (np. efekt parallax).

 • Łukasz Deptuch – fotograf ślubny

  Portfolio znanego krakowskiego fotografa ślubnego. Witryna wykonana w ciemnej stylowej kolorystyce. Zawiera śliczną dynamiczną galerię, pokaz slajdów, moduł partnerski oraz formularz kontaktowy.

 • English with Jane

  Witryna dla jednej z najlepszych tłumaczek języka angielskiego w województwie pomorskim. Grafika nawiązująca do profesjonalnych europejskich stron edukacyjnych. Rozbudowana typografia oraz kilka wariacji boksów tekstowych.

 • Kompleksowa Rehabilitacja Medyczna

  Aleksander Kłosiewicz to młody fizjoterapeuta doceniany w całej Polsce. Przejrzysta minimalistyczna witryna wykonana została w responsywnej technologii dostosowującej się do urzędzenia, na jakim jest wyświetlana.

 • PLAYground – na tropie dziecięcych marzeń

  Długo wyczekiwany blog z poradami dotyczącymi możliwości spędzania czasu z dzieckiem w dużym mieście. Motto autorów – pomysłów na zabawę jest tyle, ile dzieci na świecie. Wykorzystano logotyp Klienta.

 • EuroTarget Business Consultants

  Wielojęzyczna strona największej polskiej firmy zajmującej się przedstawicielstwem biznesowym w Polsce, Rosji i Wielkiej Brytanii. Zawiera między innymi rozbudowany system ankietowy służący rozeznaniu potrzeb klientów.

 • Studio76 – salon urody

  Strona w stylu glamour dla nowo powstałego warszawskiego salonu urody oferującego szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych. Witryna zawiera między innymi system prostego dodawania ofert miesiąca.

 • Akori Nieruchomości Sp. z o.o.

  Akori to profesjonalna firma sprzątająca obsługująca między innymi największe poznańskie uniwersytety i przedsiębiorstwa. Strona zawiera rozbudowany formularz zamawiania usługi.

 • Sweden Food – franczyza

  Celem firmy było stworzenie czegoś co jest smaczne, tanie, dostępne od ręki dla każdego. Biznesu który daje możliwości, spotka się z aprobatą w dzisiejszych czasach, znajdzie zainteresowanie i ogromną rzeszę zadowolonych Klientów.

 • PHOTOStyl – Katarzyna Kukulska

  Unikalna pod względem zastosowanych mechanizmów i technologii strona dla młodej Pani fotograf. Sztywny panel boczny oraz pływająca główna kolumna umożliwiają łatwe i przyjemne przeglądanie zdjęć.

 • EkoSprzątanie – czyszczenie pomieszczeń i obiektów

  Przedsiębiorstwo stosujące najnowocześniejsze urządzenia do sprzątania domów, mieszkań oraz biur. Witryna estetyczna, lekka, czysta. Zawiera interaktywną mapkę z zaznaczonymi obszarami działalności firmy.

 • Majewski Architekt

  Witryna dla krakowskiego projektanta z wieloletnim doświadczeniem, znanego przede wszystkim ze swego innowacyjnego podejścia do realizowanych projektów. Wykorzystano logotyp dostarczony przez Klienta.

 • Agencja opiekunek SaveBaby

  SaveBaby to największa olsztyńska agencja opiekunek, która zaufanie Klientów zdobyła na przestrzeni wielu lat działalności. Teksty na stronie zostały zmodyfikowane przez pracowników Agencji.

 • Fabryka makiet – architektoniczne modele budynków

  Strona dla największej polskiej firmy tego typu. Bardzo charakterystyczna grafika, dobrze oddająca nietypową i ciekawą działalność organizacji. Rozbudowana galeria, zawierająca zdjęcia wykonanych projektów.

 • CubeAccount – biuro rachunkowe

  Estetyczna wielojęzyczna witryna dla renomowanego biura rachunkowego. Przygotowana głównie z myślą o iPadzie i innych urządzeniach mobilnych. Posiada takie dynamiczne elementy, jak pokaz slajdów, czy teksty w zakładkach.

 • HydroInstal – usługi instalacyjne

  HydroInstal to profesjonalne wykonawstwo poparte teoretycznym przygotowaniem zawodowym oraz długoletnią praktyką. Jedna z najpopularniejszych firm instalacyjnych w regionie ze “zdecydowanie najlepszą stroną” zdaniem Klientów.

 • Stajnia Motocyklowa

  Stajnia Motocyklowa powstała w 2009 roku z połączenia pasji i doświadczeń. Specjalizuje się w przygotowaniach motocykli do dalekich podróży. Chlubi tym, że wszystkie maszyny wysłane do Azji i Afryki o własnych siłach wróciły do polskich garaży.

 • Oldar – autoryzowany dealer Forda

  Strona o charakterze korporacyjnym. Zawiera rozbudowany konfigurator pozwalający wybrać i spersonalizować wymarzone auto. Całość oparta o technologię AJAX, widoczną zwłaszcza przy przeładowywaniu podstron.

 • Pieniński serwis turystyczny

  Największy multimedialny serwis informacyjny dotyczący Pienin. Oprócz dużej bazy artykułów, zdjęć, filmów i map, zawiera obszerną bazę pensjonatów i innych ośrodków dla turystów.

 • Belldent – gabinet stomatologiczny

  Bellmed to nowoczesny gabinet stomatologiczny, którego zespół tworzą ambitni, młodzi lekarze – absolwenci Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeden z najbardziej cenionych w Krakowie.

 • Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków w Szczutowie

  Na stronie zamieszczane są aktualności z życia szkoły, obszerne fotorelacje z imprez uczniowskich, a także informacje dla aktualnych oraz przyszłych gimnazjalistów. Witryna zawiera panel dla nauczycieli.

 • Armano – ośrodek szkolenia i doradztwa BHP i P.POŻ

  Nietypowa grafika to niewątpliwa zaleta tego projektu. Dzięki niej firma jest mocno rozpoznawalna. Co ciekawe, często zamiast jej nazwy w korespondencji klienci używają sformułowania “firma z ruchomym feniksem” :)

 • VictoryOfLove – portal randkowy

  VictoryOfLove to całkowicie nowatorski, prosperujący portal towarzyski. Grafika przygotowana przede wszystkim z myślą o rynku wschodnim, głównie Rosji, ale także Indiach. Tam portal odniósł największy sukces.

 • TnT Label – automatyczna identyfikacja produktu

  Firma zajmuje się znakowaniem produktów. To największa organizacja tego typu w Polsce. Strona oprócz katalogu produktów, zawiera rozbudowane formularze składania zamówień. TnT Label otrzymało dotację z UE.

 • Alpin Extreme – prace na wysokości

  Jedna z nielicznych firm w Polsce zajmujących się specjalistycznymi pracami na wysokości. Nietypowa grafika przypominająca konstrukcję budowlaną.

 • StopCena – nieruchomości w USA

  Przedsiębiorstwo oferuje pomoc na każdym etapie transakcji zakupu posesji, w tym organizację podróży i zdobycie kredytu w amerykańskim banku. Witryna dwujęzyczna, zawiera katalog nieruchomości.

 • Gabinet ginekologiczny – Marcin Opławski

  Witryna dla jednego z najlepszych krakowskich ginekologów. Zawiera miłą dla oka galerię, obszerną bazę wiedzy, a także umożliwia rejestrację online.

 • 3 Bell Opławski – gabinet medyczny

  3 Bell Opławski to profesjonalne centrum medyczno-stomatologiczne. Ulokowane przy jednej z najbardziej prestiżowych krakowskich ulic – Floriańskiej. Gabinet cieszy się dużą renomą i popularnością wśród pacjentów.

 • Autopik – sprzedaż części do samochodów

  Zajmuję się również realizacją filmów reklamowych. Obok znajduje się video wykonane dla firmy Autopik. W sumie takich filmików stworzyłem około dziesięciu. Napisz lub zadzwoń, jeśli potrzebujesz więcej przykładów.